Kredyt na firmę, firma na kredyt
Prowadzenie działalności gospodarczej to pewien koszt, różniący się w zależności od branży i przyjętej strategii. Jeśli przedsiębiorca decyduje się na zakup kosztownych maszyn lub wymagające przygotowanie dostępnej przestrzeni kredyty, już na samym wstępie może potrzebować dodatkowych środków na rozruch, ponieważ zanim firma w ogóle zacznie przynosić jakiekolwiek zyski, najpierw będzie się wiązać z wysokimi kosztami.

Z tego względu niektórzy przedsiębiorcy decydują się na kredyty dla firm, z których finansują pierwsze działania na rynku – lub nawet przygotowanie do tych działań. Jednak dodatkowe fundusze mogą być potrzebne również na dalszych etapach działalności.

Czasem funkcjonowanie firmy zostaje uzależnione od kluczowej inwestycji, która ma przynieść zysk pozwalający na spłatę wszystkich kosztów pracy i dodatkowo na zbudowanie oszczędności inwestycyjnych – kredyty bez bik. Wzięte w tym czasie kredyty, nawet jeśli będą to kredyty gotówkowe, faktycznie zapewniają firmie możliwość zachowania płynności finansowej w okresie inwestycyjnym, dzięki rozłożeniu wartości kredytu na comiesięczne raty.

Kontakt z nami

Wszelkie pytanie prosimy kierować na maila. Pozdrawiamy Grupa k-kredyt